Apartament 77000 Tirane

Afer Komisariatit nr: 4 shitet apartament 2+1 me sip. 100.4 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje dhe dy tualete. Ka orientim te mire, akses ndaj diellit, ndricim natyral gjate tere dites. Apartamenti eshte i termoizoluar e mban ambjentin te ngrohte ne dimer dh ete fresket gjate veres duke kursyer energji. Dritare me profil alumin, dopio xham ju mbajn larg zhurmave, tuba te vecante ajrimi etj.
Cmimi 770 euro/m2

Per me shume na kontaktoni:
Tel: 0694050025
Email: [email protected]

Ndryshuar në 20 Prill, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 20 Prill, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 20 Prill, 2017