Shtepi Private +26 fotografi të tjera.

Shtepi Private 180000 Vlore

 • 305 metra katror
 • 069 526-1413
 • 27 Tetor, 2014
Kliko për më shumë »
Apartament +26 fotografi të tjera.

Apartament 72.000 Vlore

 • 151,3 m2
 • +355682280798
 • 14 Korrik, 2016
Kliko për më shumë »
Njesi Sherbimi-Rezidenca Magnet 21 Tetor, 2016

Njesi Sherbimi-Rezidenca Magnet 1500 /m2 Magnet,prane 21 Dhjetorit, Rr.Frosina Plaku

 • 67.10 m2
 • 0695795651
 • 21 Tetor, 2016
Kliko për më shumë »
Toke ne shitje +1 fotografi të tjera.

Toke ne shitje 67391 Ishull Shengjin, zona e depozitave te liqeni i Kenalles

 • 1650 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 20 Tetor, 2016
Kliko për më shumë »
Apartament +5 fotografi të tjera.

Apartament 85390 Tirane , tek Fusha Ali Demi

 • 102.8 m2
 • 0694040923
 • 17 Tetor, 2016
Kliko për më shumë »
Apartament 2+1 +10 fotografi të tjera.

Apartament 2+1 250 Mbas Rektoratit, Shkoder

 • 108 m2
 • +355 66 66 66 765
 • 15 Tetor, 2016
Kliko për më shumë »
Apartament 13 Tetor, 2016

Apartament 52.000 Sarande

 • 95 m2
 • 00306971506610
 • 13 Tetor, 2016
Kliko për më shumë »
Dyqane +7 fotografi të tjera.

Dyqane 1315 Struge

 • 3800 m2
 • 00389 70 232876
 • 12 Tetor, 2016
Kliko për më shumë »
Tirane, shitet Apartament i mobiluar, siperfaqe 92.3m2 Çmimi - 48,000EUR Total +9 fotografi të tjera.

Tirane, shitet Apartament i mobiluar, siperfaqe 92.3m2 Çmimi - 48,000EUR Total 48000 Tirane

 • 92.3 m2
 • 0686080379
 • 10 Tetor, 2016
Kliko për më shumë »
tok truall 5 Tetor, 2016

tok truall 25 Cerme sektor Terbuf

 • 460 m2
 • 00355674529983 dhe 00306949006526
 • 5 Tetor, 2016
Kliko për më shumë »
shtepi 4 Tetor, 2016

shtepi 80000 ferizaj

 • 150 m2
 • +37744502096
 • 4 Tetor, 2016
Kliko për më shumë »
shtepi +9 fotografi të tjera.

shtepi 40000 sheq marinas , seman , fier

 • 150m2 m2
 • 00306992010107
 • 2 Tetor, 2016
Kliko për më shumë »